sobota 16. září 2017

SOLEIL D’ÉTÉ- limitovaná edice CatriceAhoj holky,

Catrice si pro nás připravila další pěknou limitku, která je dostupná do října. 

Unikátní kombinace vzdušných metalických látek a bronzujícího make-upu je trendem mezinárodních přehlídkových mol v letošní sezóně jaro/léto. Sofistikované grafické střihy se potkávají s dramatickým ženským make-up lookem. Barevná paleta nabízí letní tóny v dramatických metalických nuancích. V edici najdeš mimo jiné i bronzující sérum, bronzer s pudrovou texturou nebo oční stíny s metalickými efekty.


RozjasňovačRozjasňovač ve dvou tónech nabízí jemnou krémovou texturu a třpytivou pudrovou texturu, takže je vhodný pro všechny typy pleti. Díky třpytivému bronzovému středu a rosé odstínu můžeš rozjasňovač použít pro různé efekty.Lesk na rtyLesklé zlato. Metalický lesk s efektem lip boosting tvé rty pokryje tekutým zlatem. Pokud lesk použiješ samotný, vyčaruje ti na rtech metalický efekt, pokud jej aplikuješ na rtěnku, dodá jí zlaté třpytky.Oční stínyGelové oční stíny s metalickým efektem se jednoduše rozmazávají a jejich efekt zintenzivníš více vrstvami. Můžeš s nimi vytvořit i efekt kouřových očních stínů.

Paletka očních stínů
Různé efekty od matných až po metalické: pět sehraných očních stínů s pudrovými texturami pro různé styly. Kvalitní balení se zabudovaným zrcátkem navíc nabízí unikátní design.

Rtěnka
Metalické efekty s vysokým krytím se potkávají s příjemnou krémovou texturou. Rtěnka ve třech trendy odstínech ti zajistí extravagantní look. Meruňkový tělový tón, světlý růžový a tmavý růžový tón se dokonale hodí k bronzovému efektu. Zlaté balení rtěnky je navíc velice elegantní

Bronzující sérum
Tekuté bronzové sérum vyčaruje jemné a zlaté akcenty. Multifunkční produkt: sérum nanes samotné nebo jej smíchej s make-upem pro vytvoření efektu opálené pokožky. Tekutá a krémová textura nabízí přirozeně vypadající efekt. Praktický pipetový aplikátor ti dovolí přesnou a jednoduchou aplikaci.Bronzer

Jemný matující bronzový pudr je ideální pro konturování nebo efekt sun stripping. Matující pudr je navíc vhodný pro každý tón pleti.

Koupily jste si něco z této limitované edice?

4 komentáře: