neděle 27. listopadu 2016

Tekuté mýdlo vodní meloun Aroma Rituals Dermacol

Ahoj holky,
dnes tu pro vás mám krátkou recenzi na moje oblíbené tekuté mýdlo. Je to mýdlo od značky Dermacol s vůní Vodní meloun. 
V nabídce je pět vůní - vodní meloun, irská káva, rozpustilý citron, belgická čokoláda a hrozny s limetkou. Vůně jsou totožné jako u klasických sprchových gelů.
Zatím jsem vyzkoušela jen vůní vodní meloun, která je moje nejoblíbenější.
Mýdla jsou v šikovném praktickém plastovém balení s pumpičkou. Potisk jednotlivých mýdel má stejný design, jako jejich starší sourozenci, takže krásně doplňují dosavadní nabízené výrobky. 

Celou řadu Aroma Ritual jsem si velmi oblíbila. Našla jsem si mezi nimi svoje stálice. Celkově jsou mýdla moc fajn! Jejich konzistence je poměrně hutná-gelová. Po styku s vodou začíná krásně pěnit a okamžitě vonět, což je super! Pokud jde o vůni, ta se na rukou udrží jen chvíli, ale abych řekla pravdu, tak s tím nějaký větší problém nemám. Ruce mýdla umyjí krásně, jsou po nich pěkně jemné .Mýdla jsou šetrná, pokožku nedráždí a nevysušují.  Největší plus jsou určitě ty vůně, protože jestli máte rády klasické sprcháče, tak si mýdla oblíbíte. 
Mýdla obsahují 250 ml a stojí 59 Kč v akci je seženete i za 40 Kč. 
Na notino.cz mají tyto tekutá mýdla od 55 Kč. Já mohu mýdlo jedině doporučit. Jsem s ním naprosto spokojená. Navíc vůně jsou skvělé.


To je z dnešní recenze vše. Zkoušely jste již tyto mýdla? Máte je rádi? Jaká vůně je vaše nejoblíbenější? 

8 komentářů: